[quote]Zwracam się do Was z pytaniem dotyczącym mojej sytuacji prawnej, związanej z przestępstwem popełnionym wiele lat temu. W roku 2006, niestety, sięgnąłem po 2 telefony na abonament, używając fałszywych zaświadczeń o zarobkach.
Od tamtego czasu wyjechałem z Polski i przebywam w Wielkiej Brytanii od 17 lat. Niedawno dowiedziałem się, że w mojej sprawie wydano listy gończe w Polsce związane z oskarżeniem o oszustwo. Teraz nurtuje mnie pytanie, czy po tak długim czasie mogę spodziewać się wyroku i ewentualnej kary więzienia za popełnione przestępstwo.
Biorąc pod uwagę fakt, że przebywam za granicą od dłuższego czasu, chciałbym uzyskać informacje na temat możliwych konsekwencji prawnych, z uwzględnieniem mojej aktualnej sytuacji. Czy istnieje szansa na uniknięcie kary więzienia poprzez inny rodzaj sankcji lub porozumienie z wymiarem sprawiedliwości, biorąc pod uwagę mój długotrwały pobyt za granicą?
Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki, porady prawne czy informacje na temat podobnych przypadków, które mogą mi pomóc zrozumieć obecną sytuację i podjąć odpowiednie kroki w celu rozwiązania tego problemu.
Z góry dziękuję za Waszą pomoc.[/quote]
Czyli w skrajnym przypadku, jeżeli postępowanie wszczęto w 2020 r to będziesz poszukiwany do roku 2030.

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka