Ustawy
Prokuratury
Sądy
Forum
Orzecznictwo
/
Tryb
Dzienny
Nocny
Systemowy
Zadaj pytanie
Najnowsze
Bez odpowiedzi
Popularne
Forum
zgłoś post
Wpisane macie nieodpłatne użytkowanie drogi? Formalnie to się nazywa bodajże prawo przejazdu i przechodu i po ustanowieniu takiego prawa powinno być wpisane do księgi wieczystej, w której znajduje się nieruchomość, czyli w tym wypadku ta droga.
Potwiedź że nie jesteś botem
ZGŁOŚ