Ustawy
Prokuratury
Sądy
Forum
Orzecznictwo
/
Tryb
Dzienny
Nocny
Systemowy
Zadaj pytanie
Najnowsze
Bez odpowiedzi
Popularne
Forum
zgłoś post
Iść do pedagoga, do dyrektora - to zbyt poważna sprawa, żeby udawać, że nic się nie stało. Za dziecko i jego ,,wyczyny" odpowiadają rodzice.
Pozdrawiam.
Nauczyciel 27 lat pracy.
Potwiedź że nie jesteś botem
ZGŁOŚ