Ustawy
Prokuratury
Sądy
Forum
Orzecznictwo
Tryb
Dzienny
Nocny
Systemowy
Zadaj pytanie
Najnowsze
Bez odpowiedzi
Popularne
Forum
zgłoś post
Właściciel ma prawo zameldować, a i wymeldować osobę. Jeśli nie mieszka można złożyć wniosek do gminy, przeprowadzają wizję lokalna i wymeldowują. Można wymeldować za zgodą zainteresowanego. Czyli ma prawo decydować o swojej własności.
Potwiedź że nie jesteś botem
ZGŁOŚ