Ustawy
Prokuratury
Sądy
Forum
Orzecznictwo
Tryb
Dzienny
Nocny
Systemowy
Zadaj pytanie
Najnowsze
Bez odpowiedzi
Popularne
Forum
zgłoś post
Jest umowa uzyczenia. Moze ja rozwiązać w każdym momencie i wezwacdo wyprowadzki. Po tym czasie moze byc naliczane odszkodowanie za bezumowne korzystanie z lokalu. Do tego mozr wystąpić do sądu o eksmisje. Sam nie musi zapewniać innego lokalu.
Potwiedź że nie jesteś botem
ZGŁOŚ