Spadek poprzez zasiedzenie

Witam Serdeczie pisze z takim pytaniem mianowicie . Rodzice mojej babci mieli dom mieszkała tam ona wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Gdy zmarli brat babci miał podzielić spadek na wszystkich moja babcia miała otrzymać ten dom a reszta pole byli w sądzie za tamtych czasów a było to bardzo dawno dawno temu sad nakazał bratu babci podzial i przepis na ich wszystkich . Brat tego nie zrobił mataczył i kręcił. Koniec końców nikt nic nie otrzymał a wszystko było jego dał babci do podpisu wtedy jakiś papier jaki nikt tego nie wie babcia zmarła i nic nie powiedziała. Mieszkała tam od urodzenia bez przerwy aż do smierci całe swoje życie mówione było że babcia może tam mieszkać do smierci tak też ona sama mówiła wiec podejrzewamy ze zrzekła się tego domu wzamian za mieszkanie do smierci . Moja babcia miala trzech synów jeden z nich najstarszy zmarł. Gdy babcia zmarła rzekomo było mówione ze dom przełaj jej bratanek syn brata który moja babcie oszukał. Teraz pytanie brzmi czy synom zmarłej babci coś się nalezy ? Dodam że ten bratanek dzwonil i domagał się aby dwóch synów przyjechało do domu i podpisali papier ze przekazują mu dom po zmarłej mamie . Dlaczego chce jakiś podpis skoro to jest jego ? Babcia mieszkała tam a więc wszystkie rachunki płaciła ona prócz podatku . Zastanawiamy się czy ten dom aby napewno jest tego bratanka i czy chce wywrzeć presję na synach babci Aby się pisemnie zrzekli go na jego rzecz ? Mówi że chce by byli przy tym jak przejmie dom i że rzekomo nie chce aby później go posadzili ze były jakieś rzeczy babci i zginęły . Proszę pomozcie co robić jak się dowiedzieć czy coś się nalezy .

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka