Samochód z wadą prawną.

Witam otóż kupiłem samochód nie drogi bo kosztował mnie 4 tysiące zł, chcąc go zarejestrować za kilka dni nie mogłem bo był zarejestrowany na inną osobę kilka dni wstecz. Więc dzwoniłem do osoby, która mi sprzedała, mówił mi że zaraz pójdzie zgłosić sprzedawcę auta i mogę za kilka dni z powrotem iść i zarejestrować na siebie. W między czasie po obejrzeniu dokładnie auta znalazłem w schowku umowę starą a wręcz nową. Właściciel auta sprzedał komuś przede mną samochód, a za kilka dni bo sprzedał auto 5 stycznia a ja kupiłem 13 stycznia, sprzedał je mi, tyle że tamten gościu któremu pierwszemu sprzedał zdążył zarejestrować samochód... Sprzedający się wypiera mataczy nie wie co powiedzieć, ja cały w nerwach, bo nie wiem co z samochodem dalej skoro je mam, sprzedający ma kontakt, z tym gościem któremu pierwszy sprzedał. Mówił żebym podał dane swoje i przepisze umowę na tego drugiego pana, bo ja jestem trzeci. Mi wyśle umowę i będę mógł zarejestrować, tyle że wysyła już kilka dni i to poleconym... Nie wiem co zrobić, już myślałem o policji żeby iść zgłosić oszustwo.

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka