Wniosek o umorzenie postępowania.

Jestem represjonowany politycznie ze względu na wpisy internetowe. Prokuratura wszczęła kilka spraw wobec mnie. Jedną zakończyła uznając mnie ostatecznie za świadka i oddając mi sprzęt komputerowy. Inne sprawy zostały połączone i przesłane do drugiej prokuratury. Ta druga prokuratura uchyliła jeden zarzut, który wydała ta pierwsza. Pozostałe zarzuty postawiono mi już ponad rok temu. Potwierdziłem że ja dokonywałem danych wpisów ale zdecydowanie zaprzeczyłem żeby były one niezgodne z prawem. Wysłali mnie na badania psychiatryczne, na które się nie stawiałem, ale w końcu doprowadzono mnie na nie siłą. Na długo przed badaniami sąd na wniosek prokuratury wyznaczył adwokata z urzędu gdyż uznali że wysoce prawdopodobna była i jest moja niepoczytalność.
W międzyczasie zgromadziłem mocne materiały dowodowe potwierdzające, że nie łamię prawa moimi wpisami.
Czy na tym etapie mogę jako podejrzany złożyć wniosek o zwykłe umorzenie ze względu na brak znamion czynu zabronionego? Jeżeli tak to gdzie należy go złożyć - do prokuratury? do sądu za pośrednictwem prokuratury? czy bezpośrednio do sądu?

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka