Wyrównanie nagrody jubileuszowej.

Sprawa wygląda następująco: Pod konie stycznia 2022, byłem uprawniony do nagrody jubileuszowej. Jubileuszówkę otrzymałem. W kwietniu była podwyżka uposażeń z wyrównaniem od stycznia. Z tego co już się dowiedziałem powinienem dostać wyrównanie nagrody jubileuszowej w związku z podwyżką (chyba że się mylę). Do chwili obecnej wyrównania nie dostałem. osoba odpowiedzialna za te sprawy zwodzi mnie już ponad 1,5 roku stwierdzeniem "zrobi się". i tu mam pytanie, czy jest na to jakiś paragraf, akt prawny, zarządzenie itd. na okres wypłacenia pracownikowi wyrównania nagrody jubileuszowej. Ja niestety nie znalazłem. Czas wypłacenia jest ,ale czasu na wyrównanie kwoty jubileuszówki już nie ma. Pytam dlatego, że już jestem zirytowany delikatnie mówiąc tą sytuacją. Obecnie nie posiadam żadnego narzędzia prawnego aby zmusić pracodawcę do wyrównania jubileuszówki. Jeszcze ponad rok i nie będę miał prawa do roszczeń finansowych. Może to nie jest jakaś duża kwota , ale powiedziałem sobie że nie oddam im żadnej złotówki, ponieważ już mnie raz wystawili finansowo do wiatru.

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka