Nieuczciwy handlarz samochodowy.

Witajcie, mój problem polega na tym że chciałem kupić auto z zagranicy od handlarza z ogłoszenia internetowego. Pojechałem zobaczyłem, po wstępnych oględzinach byłem zainteresowany, auto było sprawne oprócz silnika wycieraczek, handlarz zaproponował, że to naprawi a także w okazyjnej cenie zrobi serwis tego auta (rozrząd, filtry itp.) Zgodziłem się, zapłaciłem 500zl zaliczki, a handlarz pokwitował jej odbiór na piśmie. Umówiliśmy się ze jeśli samochód będzie gotowy on do mnie zadzwoni. Czekałem 3 tyg. i w końcu zadzwoniłem sam. Pan handlarz poinformował mnie że samochód już sprzedał, a nie odzywał się bo zgubił numer. Nie musze chyba pisać ze nieźle się wkurzyłem.. poinformowałem go że w takim razie musi mi zwrócić zaliczkę bo jak nie to pójdę na policje, powiedział że zwróci i ze za niedługo może podjechać tam gdzie mieszkam. Mnie akurat nie było w tym mieście gdzie mieszkam i zaproponowałem żeby przesłał na konto, zgodził się. Wysłałem smsa z danymi, mija 5 dzień pieniędzy nie ma. Co mogę zrobić? Iść na policje? Do prokuratury?

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka