Rozwód a alimenty na dzieci.

Otóż byłam do ubiegłej soboty w szczęśliwym 13 letnim małżeństwie z którego mamy 2 dzieci (4 i 10 lat). Mąż pod koniec sierpnia poszedł na szkolenie miesięczne do wojska . Po powrocie widziałam że coś jest nie tak i zgadzało się. Stwierdził że poznał tam kobietę w której się zakochał. W ciągu tygodnia kazałam mu się wyprowadzić z domu a on nagle stwierdził że przestał mnie kochać. Chciałam dogadać się z nim w kwestiach finansowych , do 10 oboje dostaniemy wypłaty , mieszkanie oczywiście wynajmowane od zawsze nie posiadamy nic swojego . Ja zarabiam około 2800 a on dostanie około 4-4,3tys. Opłat z mieszkaniem mam około 2800 a gdzie Szkoła przedszkole zakupy itp. Mąż stwierdził że da mi tyle tak żeby jemu wystarczyło na życie a nie mi ... nie mogę złożyć pozwu o rozwód bo minął dopiero tydzień ale czuję że będę musiała złożyć o alimenty bo na pewno da mi tyle że nie będę w stanie się utrzymać , z czego powiedział żebym znalazła sobie tańsze mieszkanie ... ile mam żądać na dzieci? Jaka kwotę powinnam ustalić? Wiem że każda sprawa jest indywidualna . Ja dla siebie nie chce ani grosza tu chodzi o dzieci ...

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka