Groźby karalne pomocy.

Witam bardzo serdecznie mam pewien problem ponieważ kupiłem kurs u pewnej pani w szkole jazdy na kategorię C plus E po czym ta pani rozwiązała firmę i nie oddała mi kasy mało tego nie dostałem paragonu ani żadnego kwitka więc odsyła mnie cały czas właściwie odsyłała pisałem maile cały czas byłem zbywany któregoś dnia Nie wytrzymałem i jakiś miałem zły dzień i napisałem jej że wiem gdzie mieszka wiem gdzie do jakiej szkoły chodzę mniej dzieci i że przyjadę i zrobię jej wstydu przed sąsiadami mało tego jeszcze dodałem że jak tak mnie będzie zbywać z tymi pieniędzmi to przyjadą ziomki z rudy śląskiej i zrobią porządek natomiast nie wspomniałem o żadnej przemocy czy na tej podstawie można założyć mi sprawę w sądzie bo dostałem ostatnio list od komendy muszę się stawić i wyjaśnić tą sprawę mam nadzieję że nic z tym nie będzie ponieważ nigdy nie byłem karany jestem osobą spokojną mam rodzinę normalną pracę proszę o pomoc w czwartek mam wizytę na komendzie jak to będzie wyglądać jak się to skończy i właściwie co mi grozi ?

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka