Zniesławienie i odszkodowanie.

Witam parę dni temu poniosło mnie sytuacja już się ciągnie 10miesiecy założyłam sprawę Fotografce do sądu. Niestety nie wytrzymałam do rozprawy na 5 grupach na FB dałam opinie pisząc ze oszukuje i kłamie resztę nie będę pisała bo za długie post napisałam grzecznie bez wyzwisk. Niestety natomiast w komentarzu zupełnie się nie popisałam napisałam w emocjach ze to jak się zachowywała na moim ślubie to było poniżej krytyki i świństwo i mam nadzieje ze jej kariera runie” „cwaniara, amatorka” wiem, że źle zrobiłam moja głupota ale ona na prawdę kłamie i oszukuje tylko nie wiem czy dla sądu to wystarczające dowody te co mam. Jestem sfrustrowana ponieważ muszę chodzić do psychologa i nie radzę sobie z emocjami przez ta Fotografkę jest mi bardzo przykro ale obawiam się ze będzie zadać odszkodowania z reszta ona tez napisała osobny post na mój temat i wisi do dzisiaj mój post zniknął po 30min do godziny a ludzie pod jej postem piszą kulturalnie mówiąc „dasz palec chcą cała rękę” tylko jeden komentarz jest taki „posracie się w sądzie ona jest szanowana osoba…” czuje się szkalowana. Moje pytanie jest wiec takie czy ona może zadać ogromnego odszkodowania ? Mówiąc ze działam na szkodę firmy? Nie mam siły nie mogę spać ta sytuacja mnie wykańcza i jest niesprawiedliwa.
To co napisałam o niej to prawda ze kłamie i oszukuje ale nie wiem czy sąd na to spojrzy tak samo jak ja i nie wiem czy dowód na moja prawdomówność wystarczy.

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka