Uzupełnienie wniosku o nabycie spadku.

Witam. Dostałem z sądu odpowiedź o uzupełnienie wniosku odnośnie nabycia spadku.
1. Muszę podać adres zamieszkania, ponieważ jeden spadkobierca mieszka za granicą i specjalnie nie odebrał listu. W skrócie osoba, która nie ma kontaktu całe życie z rodziną, nikt nic nie wie. Próbowałem napisać na fb do niego to dostałem odpowiedz przez jego znajomego, że mam nie pisać do niego, bo wyciągnie konsekwencje prawne i nie chce żadnego kontaktu ze strony rodziny.
Czy screen takiej rozmowy wystarczy + oświadczenia członków rodziny o braku kontaktu? I prośba o przyznanie kuratora?

2. Jednym ze spadkobierców była żona spadkodawcy, niestety w między czasie zmarła i Sąd prosi o wskazanie spadkobierców po niej. Była to obca osoba nie mająca kontaktów z rodziną. Jedyna osoba spokrewniona z nią to jej partner. Czy mogę go powołać na świadka? Znam tylko imię, nazwisko, może jeszcze adres zameldowania - nic więcej.

3.Złożenie kserokopii aktu notarialnego zawierającego oświadczenie spadkowe pozostałych spadkobierców o odrzuceniu spadku - w jaki sposób skoro nikt tego notarialnie nie robił tylko przez sąd, dwa że było to kilkanaście lat temu i ciężko to ogarnąć, bo tam pół rodziny w to zamieszane było i standardowo nie mam z nimi kontaktu. Można to jakoś łatwiej zrobić?

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka