Rozwód a podział majątku.

Mam 2 samochody na siebie niestety kupione po ślubie teraz czekam.na sprawę rozwodową. I chciała bym sprzedać drugi samochód bo nie są mi potrzebne 2. Ale "jeszcze" mąż nie chce oddać mi ani samochodu ani dowodu rejestracyjnego żebym mogła auto na siebie przerejestrować. Dodam ze auto stoi na mnie ubezpieczenie także. Policjant kiedyś mi powiedział, że jeśli auto jest na mnie i ubezpieczenie tez to ja decyduje kto jeździ samochodem, ale ja muszę być wpisana w dowód rejestracyjny. Co robić? Sam ostatnio mi powiedział ze odda mi auto i sobie je sprzedam teraz raptem on mi auta nie odda. Dodam ze jego część za auto miała iść na pokrycie zaległości pieniędzy na dzieci na które od 4 miesięcy nie płaci.
Gościu ma 4 próby samobójcze na swoim koncie 2 razy stracił prawo jazdy potrafił także jeździć pod wpływem narkotyków. Raz już spowodował kolizje uderzając w tył innego samochodu. Już nie mam sił do tego człowieka. Najpierw auto miał zająć komornik ale nic mi nie wiadomo na ten moment czy zajął ten samochód czy nie muszę do niego zadzwonić. Co robić? Bo ja już tracę nerwy do tego człowieka a rozwód dopiero w marcu 2024

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka