Podstawa prawna do złożenia reklamacji w banku-utrata pieniędzy.

W dniu wczorajszym zostałam oszukana na olx. Wystawiłam ogłoszenie na OLX w sprawie sprzedaży. Odezwała się do mnie kobieta na whatsappie, że jest chętna na zakup i załatwi kuriera. Kazała mi wejść w link, który wyglądał jak strona inpostu, wybrałam swój bank i poproszono mnie o imię, nazwisko, hasło. Pani powiedziała, że przelew powinien dojść wieczorem. Po jakiejś godzinie ponownie do mnie napisała, że transakcja się nie powiodła i ponownie kazała mi wejść w ten link. Po kilku minutach chciałam sprawdzić coś na koncie z banku przez aplikacje. Zostałam wylogowana, na stronę banku nie mogłam się zalogować. Od razu zadzwoniłam do banku w celu zablokowania konta. Dostałam wtedy informacje, że ktoś wyciągał pieniądze z dwóch bankomatów. Sprawa zgłoszona na policję. W banku kazano mi napisać reklamację podając podstawy prawne. Problem w tym, że ja nie znam prawa. Nie chcę sobie bardziej zaszkodzić, utrata znacznej kwoty pieniędzy jest dla mnie i tak wielką traumą. Pisanie "mądry Polak po szkodzie" też nic nie zmieni, a czasu nie cofnie. Bardzo proszę o pomoc w napisaniu reklamacji.

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka