Ustawy
Prokuratury
Sądy
Forum
Orzecznictwo
Tryb
Dzienny
Nocny
Systemowy
Zadaj pytanie
Najnowsze
Bez odpowiedzi
Popularne
Forum
zgłoś post
Zameldowanie.
Witam, chciałbym się zameldować w domu rodziców. Niestety rodzice nie będą mogli stawić się ze mną osobiście w gminie. Jak powinno wyglądać oświadczenie od nich, że pozwalają mi tam zamieszkać?
Potwiedź że nie jesteś botem
ZGŁOŚ