Jak napisać zażalenie odnośnie zawieszenia dochodzenia?

Witam
Prosiłbym o pomoc a także wskazówki jak napisać zażalenie wobec zawieszenia dochodzenia, jestem osobą pokrzywdzoną. Pokrótce przybliżę moją sprawę, zostałem oszukany poprzez olx.pl po wysłaniu pieniędzy na konto bankowe podane przez sprzedającego. Osoba ta z premedytacją oszukiwała na różnych ogłoszeniach na tym właśnie serwisie samemu udało mi się ustalić około 2-3 innych ogłoszeń w którym osobom zainteresowanym podawał pod innymi danymi swój numer konta (na ten sam wysłałem pieniądz). Sprawa ciągnie się od 2020 roku do tej pory ustalone zostało przez kogo zostałem prawdopodobnie oszukany i że nie mogą podjąć dalszych czynności procesowych wobec podejrzanego a także że w toku postępowania nie zdołano ustalić pobytu ani zamieszkania podejrzanego. Zostałem oszukany na 1000zł przelane na konto podejrzanego. Nie mam zamiaru odpuścić tej sprawy. Ta sprawa toczy się z artykułu 286 § 1 kk i inne na podstawie artykułu 22 § 1 kodeksu postępowania karnego. Na początku sprawy podejrzany chyba był przesłuchiwany na komisariacie a także były zamieszane w to osoby z otoczenia podejrzanego używał ich telefonów itp. Jakby mi ktoś sensownie pomógł dał wskazówki jak to zażalenie napisać żeby to miało ręce i nogi. A także żeby podciągnąć osoby, które na początku sprawy były przesłuchiwane pomogły ustalić gdzie przebywa podejrzany. A także przy okazji zapytam czy da się uzyskać wgląd w całą sprawę zobaczyć jak cały proces tego postępowania przebiegał.
Z góry dziękuję za pomoc.

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka