Staż z urzędu pracy

Dzień dobry! jestem w trakcie kończenia szkoły średniej i jestem zarejestrowana w urzędzie pracy aby być zwolnionym z opłaty za egzaminy, szukam pracy jako opiekunka do dziecka, pomoc nauczyciela ogólnie praca związana z dziećmi, po szkole średniej mam zamiar uczęszczać do szkoły policealnej własne na tym kierunku, na ostatniej wizycie rozmawiałam z doradcą o tym że gdy będę mieć już średnie to będę mogła zacząć u nich staż właśnie jako pomoc. Dzisiaj stety czy niestety trafiłam na innego doradcę oczywiście powiedziałam jej o tym co ustaliliśmy na poprzednim spotkaniu a ona odpowiedziała że to i tak nie zwalnia ich z szukana dla mnie formy pomocy i dała mi wniosek na staż jako stylista rzęs, co mam zrobić w takiej sytuacji? Nie chce tego stażu, nie czuje się w tym, chce czegoś w swoim zawodzie, jestem cała zestresowana i nie wiem co mam zrobić, pierwszy raz mam taką sytuację, jeśli mnie nie przyjmą to problem z głowy ale co jeśli zaakceptują mój wniosek co mam wtedy zrobić? Nie czuję się na siłach aby "grzebać komuś w oczach" ręce mi się trzęsą i po prostu boję się że zrobię komuś krzywdę. Czy u tego pracodawcy mogę powiedzieć że nie chce tego stażu, czy przez to mogą mnie wyrzucić z urzędu? Co mam zrobić? :( pomocy! Nie chce mieć żadnych konsekwencji z tym związanych

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka