Dzieci w szkole prześladują innych uczniów, co z tym można zrobić? Jakie kroki prawne mogę podjąć ?

Witam syn chodzi do szkoły podstawowej do klasy 7 . W jego klasie jest kilkoro dzieci ( chłopcy i dziewczęta) , którzy sprawiają problemy w szkole . Prześladują innych uczniów, upokarzają innych , pyskują itp. Są to dzieci z tzw. Dobrych domów, rodzice na wysokich stanowiskach . Przez te dzieci 3 innych uczniów przeniosło się do innych szkół ponieważ nie dawały sobie rady psychicznie . Dwóch chłopaków z tej ,, bandy ,, zaczęły znęcać się nad moim synem . Syn długo się nie przyznawał i o niczym nie wiedziałam do dnia dzisiejszego . Dziś na przerwie na środku korytarzu ściągnęli majtki mojemu dziecku , śmiali się z niego i wyzywali. Zrobili to tylko dlatego bo godzinę wcześniej stanął w obronie koleżanki, która ci chłopcy opluwali na przerwie i syn poszedł po pomoc do nauczyciela . Wychowawczyni została o tym poinformowana po przez e-dziennik . Jakie kroki prawne mogę podjąć ? Boję się o syna , nie wiem do czego te dzieci są zdolne .

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka