Czy jest możliwość zawnioskowania o większą ilość telefonów dla osób osadzonych oraz na dzieci jedno widzenie więcej?

Witam. Kobieta z którą żyje w konkubinacie została osadzona w ZK. Zanim poznałem swoją konkubinę byłem w związku małżeńskim gdzie mam córkę która ma 3 lata. Do dnia dzisiejszego nie mam rozwodu ani ja ani matka mojej córki nie złożyliśmy pozwu o rozwód. Moja córka bardzo jest przywiązana do mojej obecnej partnerki która niestety przebywa obecnie w zakładzie karnym. W związku z tym iż bohaterka postu ma do odsiedzenia 3 lata i została zakwalifikowana do podgrupy R1, ma jeden telefon 10 minut raz na tydzień. I dwa widzenia w miesiącu. Nie chcę ciągać córki po zakładach karnych na widzenia. Słyszałem że jest możliwość zawnioskowania o większą ilość telefonów dla osób osadzonych oraz na dzieci jedno widzenie więcej, które można zamienić na rozmowę przez Skype. Czy mogę prosić o potwierdzenie tych informacji oraz w jaki sposób mogę zawnioskować o taką prośbę do ZK i jak to najlepiej umotywować.

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka