Pomyłka kuriera, dostarczył paczkę pod zły adres? co mogę zrobić?

Witam mam pewną sprawę i nie za bardzo wiem jak mam ja ugryźć a więc:
Zamówiłam buty internetowo ( sklep super wywiązał się z wysyłką) zaznaczyłam kuriera DPD , buty miały być w piątek, o godzinie 9.30 dostałam maila ze przesyłka doręczona ( oczywiście nie do mnie ) osoba odbierająca " A..A " nie moje inicjały, kilkukrotnie próbowałam skontaktować się z kurierem tego dnia bez skutku ( na smsy również nie odpowiadał ) , nie wiele myśląc zadzwoniłam na infolinię DPD i oni również nie mogli skontaktować się z owym kurierem , kazali czekać do kolejnego dnia roboczego czyli poniedziałku, i Pani poinformowała mnie ze przesyłka została dostarczona na inny adres zgadzał się tylko numer bloku i drzwi i że adres jest 400 metrów ode mnie i mogę sama iść i ja odebrać, DPD nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności, jak wykrzyczałam ze nie jest to w moim interesie to stwierdzili ze kurier odbierze ta paczkę z owego błędnego adresu ale jego jak nie było tak nie na mija 5 dzień od doręczenia pod błędny adres , co mogła bym w tym przypadku zrobić? W przesyłce są dość drogie buty i obawiam się że ktoś już mógł ta paczkę otworzyć, proszę o pomoc

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka