Wynajmuje mieszkanie parze z dzieckiem. Problemy z płatnością i z kontaktem.

Witam,
Wynajmuje mieszkanie parze z dzieckiem. Umowa najmu okaznalnego oraz dokument że poddają się dobrowolnie egzekucji komorniczej. Okazało się, że w momencie podpisania umowy, Pani była w ciąży więc jest już teraz dwoje dzieci o czym nie wiedziałam. Od początku roku zaczęły się problemy z płatnością i z kontaktem z najemcami. Były to opóźnienia dwa, trzy dni. Aktualnie opóźnienie wynosi 3 tyg. I nie zanosi się aby zostało to opłacone. Każdego dnia podają inna datę uregulowania płatności. Wypowiedziałam umowę najmu. Od tego momentu kontakt jest jeszcze bardziej utrudniony, kiedy dojdzie już do rozmowy Państwo wymyślają różnego rodzaju defekty mieszkania, które w mojej ocenie nie występują a jeśli występują są zasługa złego użytkowania. Państwo nie chcą udostępnić mieszkania do kontroli stanu mieszkania, mimo że jest taki zapis w umowie. Jak prawnie wygląda sytuacja z takimi osobami? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będą chcieli opuścić mieszkania po okresie wypowiedzenia. Jakie kroki muszę podjąć aby pozbyć się tych osób z mieszkania?

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka