Moja siostra namówiła naszą matkę by przepisała na siostrę mieszkanie w formie darowizny

Moja siostra namówiła naszą matkę by przepisała na siostrę mieszkanie w formie darowizny. Zrobiły to za moimi placami w 2019 r Ja dowiedziałam się o tym po upływie roku gdzie nie można było cofnąć darowizny. Wcześniej od 2013 r był testament odnośnie mieszkania na moją córkę i siostrę. Testament został cofniety w 2019 r jak tylko siostra została obdarowana. W 2021 siostra spisała oświadczenie w 2 egzemplarzach dla mnie i dla niej, na którym Ja tez się podpisałam, że splaci mnie w ciągu 3 lat w kwocie xx dodatkowo słownie umówiłyśmy się, ze co roku będzie mnie spłacać w 1/3 części tej kwoty. Siostra jednak tego nie robi, nie odkłada pieniędzy na spłatę mnie. Kupiła synowi nowe auto z salonu, dołożyła się synowi do zakupu kolejnego mieszkania, wysłała wnuka na zagraniczne wakacje. Powiedziała, że po upływie 5 lat od otrzymania darowizny sprzeda mieszkanie i mi nic do tego, Ja nic nie będę z tego miała. Moje pytanie czy może sprzedać mieszkanie i mnie wyrolować? Czy nasze oświadczenie, które spisaliśmy nic nie jest warte?

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka