Wypowiedzenie z dopiskiem

Witam.
Zatrudnilam się w firmie. Zaczęłam od 3.11. Szefowa powiedziała że po 2 tyg dostanę umowę. Dostałam umowę o pracę na 3/4 etatu od 16.11. Według ustaleń niestety ustnych miałam zarabiać 1900zl na rękę. To co w umowie plus "dodatek". Umowę mam Na 3 miesiące z 2 tygodniowym okresem wypowiedzenia. Szefowa powiedziała że te dni za okres próbny tzn od 3 do 16.11. zapłaci mi normalnie (nie mam tego na pismie)
Niestety zdrowie odmówiło mi posłuszeństwa od 24.11 do 1.12. Bylam na l4. Teraz mam kolejne od 2.12. Do 15.12. Doktor powiedział że nie powinnam pracować w tym zawodzie ze względu na stan zdrowia.
Chciałabym dziś napisać wypowiedzenie i przekazać szefowej, akurat mam 2 tyg l4, więc okres wypowiedzenia. Moje pytanie:
Jak napisać wypowiedzenie z dopiskiem że proszę o wyplate na konto i pieniędzy z umowy i tych z okresu próbnego? (Bo o tych z ustaleń że będę zarabiać 1900, czyli z umowy i dodatek pewnie mogę zapomnieć.?..)Oczywiście również dołączę dokument z moim nr konta.
Dodatkowo wczoraj szefowa jak się dowiedziała o kolejnym moim l4, napisała że 10.12 mam dostarczyć swoje poprzednie świadectwa pracy. W jakim celu? Bo nie bardzo rozumiem.
Proszę o poradę, jak wybrnąć, bym dostala pieniążki jakie mi się należą?

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka