Przestępstwo internetowe

Witam! Sprawa wyglada tak, ze rok temu złożyłam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa internetowego. Zostałam oszukana na 500zl. Płaciłam pobraniowo przy kurierze problem w tym ze nie pozwolił mi otworzyć paczki i dlatego skończyło się to tak jak się skończyło. Tego samego dnia zgłosiłam oszustwo na komisariacie i pieniądze zostały zatrzymane na poczcie do czasu rozwiązania sprawy. Po roku dostałam informacje o zakończeniu śledztwa a raczej jego umorzeniu ponieważ sprawca nie został wykryty (na mój wniosek sprawca miał być szukany, dostarczyłam na komendę nr telefonu, profil na fb, numer konta i dane przelewu, dane z OLX itp niestety naszej jakże uczynek policji nie udało się go znaleźć). Zadzwoniłam do Pani prowadzącej moja sprawę gdzie w takim razie mogę odebrać pieniądze a ona powiedziała ze na poczcie na której pieniądze zostały wstrzymane do rozwiązania sprawy. Poszłam wiec ze wszystkimi dokumentami o sprawie na pocztę ale Pani kierowniczka powiedziała ze ona tych pieniędzy nie ma bo prokurator (?!) je zarekwirował, co mogę zrobić i gdzie iść żeby otrzymać pieniądze? Jakies porady co mogę zrobić żeby przyspieszyć tem proces?

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka