nie wywiązanie sie z umowy

zawarlam umowe z kims z polecenia kolezanki , kto pracuje w branzy budowlanej i kto rzekomo wspolpracuje ze stolarzem, wplacilam 1100 zl na materialy. Zrobil pomiary dla stolarza, Stolarz mial dla mnie wykonac meble lazienkowe na dzien 1 lipca ,umowe podpisalam 20 czerwca, meble na dzien 1 lipca nie zostaly wykonane. Proponowal mi nowy termin- za piec dni. Nie zgodzilam sie, bo czulam,ze jestem oszukiwana. Zadzwonilam do rzekomego stolarza,na ktorego powolal sie Pan podpisujacy ze mna umowe i ow stolarz nigdy nie dostal zaliczki na materialy do wykonania moich mebli, ani nigdy nie mial takiego zlecenia, ostatni raz wspolpracowal z Panem, ktory podpisywal ze mna umowe jakies pol roku temu, oswiadczyl mi to wszystko,co uslyszalam przez tel na pismie, Odstapilam zatem od umowy,do dzis mimo zapewnien(jedna rozmowa telefoniczna,gdzie uslyszalam,ze przelew zostal wyslany,co oczywiscie okazalo sie klamstwem ) nie odzyskalam zwrotu zaliczki, wezwalam go listownie do zaplaty ze wszystkimi mozliwymi konsekwencjami,nic sobie z tego nie robi co dalej moglabym zrobic?na ta chwile nie mam ani mebli ani zaliczki? czy powinnam zglosic sprawe dodatkowo na policje?mam umowy,wiec raczej podepna to pod sprawe cywilna i odesla mnie do sądu

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka