Jak wymeldować byłą żonę ?

Jak wymeldować żonę z domu nie jesteśmy razem już od kwietnia a nie chcą jej wymeldować mimo że składałem wniosek o wymeldowanie.
anonim cytuj
23-11-2023
Wniosek o wymeldowanie administracyjne. Podaje się żony adres numer telefonu i można w ten sposób to załatwić.
 
anonim cytuj
23-11-2023
Złóż wniosek jeszcze raz przedstaw świadków sąsiadów ze nie ma żadnych rzeczy osobistych w mieszkaniu i nie mieszka od 6 miesięcy. Poproś o komisje niech przyjdzie i sprawdzi.
 
anonim cytuj
23-11-2023
Trzeba złożyć pismo do urzędu z prośbą wymeldowanie drogą administracyjną, tak wymeldowałam szwagra. Przyślą pismo z prośbą o przedstawienie 3 świadków, dostanie kuratora meldunkowego, który zrobi wywiad i wymeldują. Tylko nie może być w danym lokalu żadnych jej rzeczy osobistych.
 
anonim cytuj
23-11-2023
Można wymeldować ale musisz mieć 2 świadków którzy potwierdzą że tam nie zamieszkuje i wzywają ich na komisję w urzędzie bierzesz druk w którym opisujesz od kiedy itp., świadkowie muszą być sąsiedzi ewentualnie ze spółdzielni i podajesz adres zamieszkania żony.
 
anonim cytuj
23-11-2023
wymeldowanie kogos z mieszkania bez jego zgody jest trudne. prawo zazwyczaj wymaga zgody osoby, ktora ma byc wymeldowana. ? jesli twoja zona sie nie zgadza, to sprawa sie komplikuje. w takim przypadku najlepiej skonsultowac sie z prawnikiem. on moze doradzic, co robic w takiej sytuacji. ?‍⚖️skoro mowisz, ze juz skladales wniosek o wymeldowanie, to warto sprawdzic, czy wszystko bylo zrobione prawidlowo. czasami urzedy odrzucaja wnioski z powodu bledow formalnych. ? jesli jestes pewien, ze wszystko bylo ok, to moze warto sprobowac ponownie. czasami urzedy zmieniaja decyzje po ponownym rozpatrzeniu sprawy. wazne jest tez, abys mial dowody na to, ze zona faktycznie nie mieszka juz w tym domu. ? moga to byc na przyklad rachunki na jej nowy adres czy zeznania swiadkow. te dowody moga przekonac urzad do wymeldowania jej. wymeldowanie kogos to powazna sprawa. warto rozeznac sie w przepisach i szukac porady u specjalistow. powodzenia! ?
 
anonim cytuj
01-12-2023

Sugerowane Tematy

Uznanie za bezskuteczną umowę darowizny.
Witam, mam pytanie, odnośnie wyroku sądu, który uznał za bezskuteczną umowę darowizny, ponieważ udowodniono, że mój tato specjalnie przepisał na mnie nieruchomość, by uciec od zajęcia komorniczego domu (ma długi). Czy uznanie umowy darowizny za bezskuteczną oznacza unieważnienie tej umowy i ja nigdy tak naprawdę nie miałam na siebie tego domu, czyli nigdy nie byłam właścicielem?...
Sprzedaż udziału w spadku.
Moja mama jest jedynym z ok. 35 spadkobierców (dokładnej ilości nie jestem pewien) 2 działek bo jej dziadkach, którzy zmarli ok 30 lat temu. Mamie prawnie przysługuje 1/5 części tego spadku. Jako, że nikt z rodziny nie chce doprowadzić do podziału tego spadku, a podatek przez tyle lat jest płacony bez sensu, mama postanowiła skorzystać z usług firm, która skupuje udziały w spadkach. Moje pytanie jest takie, czy ktoś z obecnych tu na forum osób k...
Ustalenie ojcostwa po osiągnięciu pełnoletności przez dziecko.
Czy ojciec po ukończeniu pełnoletności dziecka może wnieść do sądu o testy dna? Wypisuje do mnie ojciec po 22 latach, że mam jechać z nim na dobrowolne testy dna, a wolałabym żeby to on sam wniósł i żebym dostała pismo z sądu. A stale mi tłumaczy, że on tego nie może zrobić, że mam z nim jechać, a jak nie to mam napisać pismo do komornika o umorzenie zaległych alimentów....
Pożyczka/zwrot pożyczki
Dostałam przelew na konto od znajomej na kwotę ponad 40.000 zł tytułem pożyczka. Zwróciłam jednak na konto spowrotem te pieniądze tego samego dnia tytułem zwrot pożyczki. Czy muszę zgłaszać ta pożyczkę do US? Czy rezygnacja z pożyczki i odesłanie tego samego dnia może być powodem do braku konieczności zgłaszania??...

Wyszukiwarka