Prawo Administracyjne 26-07-2022 2 odpowiedzi

Do kiedy mam termin na dostarczenie odpisu?

Pytanie użytkownika
Chciałam się spytać do kiedy mam termin na dostarczenie odpisu? W piśmie w sądzie jest termin 7 dni a list był odebrany w poniedziałek to czas mam do poniedziałku czy do wtorku?
2 odpowiedzi
Odpowiedź
26-07-2022
Termin zaczyna biec od dnia następnego po otrzymaniu pisma
Odpowiedź
26-07-2022
Do poniedziałku

Twoja odpowiedź

Dodaj odpowiedź do wątku

Podobne pytania

Wątki z tej samej kategorii

Prawo administracyjne 08-01-2023
Jaka jest kara za niezarejestrowany samochód?

Samochód kupiony 10 lat temu. Opłacany, ale stoi na podwórku. Przez 10 lat niezarejestrowany. Jaka kara grozi za niezarejestrowany...

16 odpowiedzi 08-01-2023