Zostałam oszukana

Witam! Jakiś czas temu zostałam oszukana. Pan przedstawiając się za kogoś kim nie był wyłudził ode mnie towar za który nie zamierzał zapłacić. Faktura na przelew. Odbyło się dochodzenia i sprawa karna. Pan został złapany i ustalono jego prawdziwą tożsamość.
Mam od Sądu wyrok z klauzulą wykonalności. Oczywiście Sąd zobligował Pana do zwrotu pieniędzy i poniesionych przeze mnie kosztów. I co ja dalej z tym pismem powinnam zrobić. Zgłosić się do komornika czy co? Jestem więcej niż pewna, że Pan dobrowolnie tego nie zapłaci.
Jakie są następne kroki w takim przypadku? Jeśli tak to w jaki sposób? Czy są do tego jakieś odpowiednie pisma? Nie mam pojęcia co z tym dalej zrobić.
anonim cytuj
29-01-2021
Tak, zgłosić się z klauzulą do komornika
 
anonim cytuj
29-01-2021
A jak to najlepiej załatwić? Mogę wysłać jakieś pismo czy muszę znaleźć kancelarię komorniczą i się do niej udać?
 
anonim cytuj
29-01-2021
Może Pani dzwonić i pisać, może Pani iść
 
anonim cytuj
29-01-2021
Rozumiem, że wybieram kancelarię komornicza z mojego Sądu Rejonowego? Nie bardzo wiem jak to się wszystko odbywa
 
anonim cytuj
29-01-2021
Dowolną z tego rewiru. Należy szukać w googlach
 
anonim cytuj
29-01-2021
Z mojego rewiru czy z rewiru dłużnika? Ja nie wiem gdzie on mieszka wiem tylko gdzie się urodził bo tyle jest w wyroku.
 
anonim cytuj
29-01-2021
Komornik najlepiej z miasta tego oszusta
 
anonim cytuj
29-01-2021
Należy złożyć wniosek o wszczęcie egzekucji najlepiej do komornika właściwego dla ostatniego miejsca zamieszkania dłużnika wraz z oryginałem tytułu wykonawczego. We wniosku należy wskazać ostatni adres zamieszkania dłużnika w innym wypadku komornik i tak Panią o niego wezwie. Może proszę złożyć wniosek do sądu o wgląd do akt sprawy u wtedy ustalić adres dłużnika, który powinien wynikać z akt.
 
anonim cytuj
29-01-2021
In today's fast-paced world, staying informed about the latest advancements both locally and globally is more vital than ever. With a plethora of news outlets vying for attention, it's important to find a reliable source that provides not just news, but perspectives, and stories that matter to you. This is where [url=https://www.usatoday.com/]USAtoday.com [/url], a leading online news agency in the USA, stands out. Our dedication to delivering the most current news about the USA and the world makes us a key resource for readers who seek to stay ahead of the curve.

Subscribe for Exclusive Content: By subscribing to <a href=https://www.usatoday.com/>USAtoday.com</a>, you gain access to exclusive content, newsletters, and updates that keep you ahead of the news cycle.

[url=https://www.usatoday.com/]USAtoday.com [/url] is not just a news website; it's a dynamic platform that enables its readers through timely, accurate, and comprehensive reporting. As we navigate through an ever-changing landscape, our mission remains unwavering: to keep you informed, engaged, and connected. Subscribe to us today and become part of a community that values quality journalism and informed citizenship.
 
anonim cytuj
15-04-2024

Sugerowane Tematy

Przepracowałem 2 tygodnie (umowa na 3 miesiące). Czy mogę się starać o chorobowe?
Jestem na umowie o pracę na 3 miesiące, przepracowałem 2 tygodnie i trafiłem do zakładu psychiatrycznego, czy mogę się starać o chorobowe?...
kwarantanna - umowa zlecenie
Cześć, gdy pracuję na umowę zlecenie i będę na kwaratannie to za ten czas należą mi się pieniążki???...
Brak OC na samochód.
Witam, W zeszłym roku kupiłem swój pierwszy samochód. Ubezpieczenie było opłacone do 20.11.2023. Zbliżał się koniec terminu ubezpieczenia, więc 03.11 kupiłem OC u innego ubezpieczyciela, z datą ochrony od 20.11.2023. Dostałem od razu przypominajkę, żebym czasem nie zapomniał wypowiedzieć u obecnego ubezpieczyciela OC, bo mi się zdublują. Nie chciałem czekać do 19.11 z wypowiedzeniem, bo nie wiedziałem ile trwa proces i nie chciałem mieć zdublowa...
kredyty byłego męża
Witm Moj byly maz ma kilka tys. kredytow ktore zaciagal bez mojej wiedzy na swoja osobe ale w dokumentach widnieje moj adres poniewaz byl u mnie zameldowany. Kredyty splaca poki co z przerwami od 2013 r. Rozwod byl w 2014. Przez te lata nawet kiedy nie placil nie dostalam zadnego ponaglenia, nie wiedzialam ze ma takie dlugi. Teraz dowiedzialam sie ze planuje wyjechac na daleki zachod, skad pochodzi. Od lat ma problem z alkoholem i obawia...

Wyszukiwarka