wniosek o naniesienie korekty

Dobry wieczór,
W listopadzie 2019 otrzymaliśmy postanowienie sądu, które dotyczy podziału spadku na 10 spadkobierców. W marcu 2020 jedna ze spadkobierczyń, zorientowała się że jej część jest źle policzona- wkradł się błąd matematyczny. Został złożony wniosek o naniesienie korekty. Zaczęła się pandemia i lockdown, wiec tą sprawą nikt się nie zajął. We wrześniu skontaktowaliśmy się z sądem i okazało się, że nadal nikt nie zainteresował się tym wnioskiem. W październiku przesłaliśmy kolejne pismo, które przygotowała nam prawniczka z prosba o korektę. Niestety nadal nikt nie zajął się tematem, najpierw sędzina była na L4 a teraz podobno nasz wniosek leży u sędziny na biurku, ale ona pracuje zdanie i nie może się tym zająć. Błąd druku od roku blokuje w działaniach 10 osób i nie wiemy co mamy robić. Brakuje nam już cierpliwości i wyrozumiałości, bo od czyjejś dobrej woli zależą nasze decyzje życiowe, które próbujemy od roku podjąć.
Czy ktoś mógłby nam doradzić co zrobić? Potrzebujemy pomocy bo już nie wiemy co dalej robić...
anonim cytuj
12-11-2020
Czekać -sędzinie nie nakazesz nic tylko dlatego bo coś musisz ... bo blokuje sprawy... bo długo ... jest pandemia jest lockdown sa prace zdalne wiec nie przeskoczysz tego -musisz czekac az sedzia zajmie sie sprawa i wyznaczy termin
 
anonim cytuj
12-11-2020
nie jestem pocieszona.... czyjś ludzki błąd matematyczny ingeruje w życie kilku rodzin. Nie trzeba tu kolejnej sprawy a jedynie naniesienie korekty do jednego użytego zdania...
 
anonim cytuj
12-11-2020
Pismo listownie + mail+ telefon do Przewodniczącego Wydzialu z prośbą o ponaglenie
 
anonim cytuj
12-11-2020

Sugerowane Tematy

Nieruchomość (brak testamentu, postępowania spadkowego)
Witam potrzebuje porady sprawa wygląda tak mamy dom który stoi pusty nikt z nas nie mieszka tam tata zmarł 9 lat temu. Mama po śmierci taty nie zrobiła rozpisu ani nic bo po tacie każdemu z nas się jakaś tam część należy. Teraz chcemy to sprzedać i pytanie teraz takie czy jeśli dom stoi na mamę (po śmierci taty) byli małżeństwem nie mieli rozdzielności, czy możemy u notariusza spisać się nowemu właścicielowi czy sądownie to trzeba? Szczerze nie...
Czy musze podać powód przy zrzekaniu się spadku?
Cześć Mój ojecic zmarł 25.wrzesnia tego roku. Mam już akt zgonu i chciałabym napisać do sądu o zrzeknięcie sie majątku po nim. Był bezdomny i niczego nie miał oprócz długów zapewne. Nie miałam z nim żadnego kontaktu od kilkunastu lat, był pozbawiony praw do mnie kiedy byłam nieletnia. Czy ja mogę napisać o odrzucenie spadku bez żadnego powodu? Nie minęło jeszcze pół roku i już nie wiem czy mam powody jakieś pisać i czy bez nich sąd przyjmie mó...
Jak odzyskać pieniądze od pracodawcy
Witam Jak odzyskać pieniądze od pracodawcy za zaległe 2 miesiące pracy jeśli pracodawca ciągle zwodzi z pieniędzmi a teraz wysłał świadectwo pracy bez wypowiedzenia umowy o pracę. Praca od lutego z umową na dwa lata. Do mają wypłacalny....
Czy w trakcie l4 mogę wysłać pracodawcy rozwiązanie umowy o pracę
Czy w trakcie l4 mogę wysłać pracodawcy rozwiązanie umowy o pracę (dwutygodniowe wypowiedzenie)? ...

Wyszukiwarka