returnpowrót do listy sądów

dlajurystySąd Okręgowy w Łodzi

Adres:

Plac Dąbrowskiego 5
90-921 Łódź
Woj. Łódzkie

E-mail:

[email protected]


Tel.

42 67 78 900

GODZINY URZĘDOWANIA
Biuro Obsługi Interesantów
Pl. Dąbrowskiego 5 / ul. Narutowicza 64

tel. 42 68 50 400

poniedziałki w godzinach 8:00 - 18:00

od wtorku do piątku 8:00 - 15:00

Sąd Okręgowy
poniedziałki w godzinach 7:30-18:00

od wtorku do piątku 7:30 - 15:30

Konta bankowe:

Dochody budżetowe (opłaty sądowe, koszty, grzywny)
66101013710004042231000000

SWIFT
NBPL PLPW

Sumy depozytowe (poręczenia majątkowe, zabezpieczenia, kaucje)
20113010170021100152900004

Sumy na zlecenie (zaliczki na biegłego, kuratora, tłumacza, mediatora)
06101013710004041398000000

NIP, REGON:

NIP: 725-10-42-790 REGON: 000323163

Wydziały

I Wydział Cywilny

Przewodniczący:
Marzena Kluba

Z-ca Przew.:
Ewa Maciejewska

Sędziowie:

Paweł Barański
Karol Ike – Duninowski
Anna Jóźwiak
Barbara Krysztofiak
Ewa Sztąberek
Katarzyna Wesołowska – Zbudniewek
Anna Zyskowska – Jadczak


del. z SR Łódź – Śródmieście:
Marcin Sumiński

II Wydział Cywilny

Przewodniczący:
Sylwia Łopaczewska

Z-ca Przew.:
Mariola Kaźmierak

Sędziowie:

Katarzyna Maria Bielczyk
Paweł Filipiak
Teresa Jakubowska – Wójcik
Iwona Jamróz - Zdziubany
Adam Kmieciak
Marek Kruszewski
Dorota Liczberska-Dębska
Marzanna Rojecka – Mazurczyk
Ewa Steckiewicz – Ochocka

del. z SR Łódź – Śródmieście:
Adam Jakub Borowicz

III Wydział Cywilny Odwoławczy

Przewodniczący:
Sławomir Zieliński

Z-ca Przew.:
Elżbieta Gawryszczak

Kierownik Sekcji Zażaleniowej:
Renata Jagura

Sędziowie:

Wojciech Borten
Bogdan Jachowicz
Krzysztof Kacprzak
Katarzyna Anna Kamińska – Krawczyk
Jacek Kępa
Grażyna Młynarska – Wróblewska
Radosław Olewczyński
Bożena Rządzińska
Zofia Szcześniewicz
Jacek Świerczyński

SSO Marta Witoszyńska - del. do orzekania w Sądzie Apelacyjnym w Łodzi
SSO Jolanta Zagajewska - del. do Ministerstwa Sprawiedliwości

IV Wydział Karny

Przewodniczący:
Krzysztof Szynk

Z-ca Przew.:
Przemysław Zabłocki

Kierownik Sekcji Wykonania Orzeczeń Sądowych:
Monika Iwona Wieczorek

Sędziowie:

Monika Anna Gradowska
Izabela Kowalska
Joanna Krakowiak
Tomasz Krawczyk
Wioletta Renata Kubasiewicz
Edyta Markowicz
Agnieszka Szeliga

del. z SR dla Łodzi - Śródmieścia:
Eliza Feliniak
Adam Karowicz

V Wydział Karny Odwoławczy

Przewodniczący:
Jacek Przybysz

Z-ca Przew.:
Krystyna Pisarska

Kierownik Sekcji Zażaleniowej:
Andrzej Rembowski

Sędziowie:

Piotr Augustyniak
Wojciech Cerski
Grzegorz Sławomir Gała
Dariusz Głowacki
Ewa Krajewska
Marzena Lesiuk
Zbigniew Mierzejewski
Tomasz Pintara
Marek Surmacz
Paweł Sydor
Monika Iwona Wieczorek

del. z SR dla Łodzi - Śródmieścia:

Kamil Federowicz
Jan Kłosowski
Jolanta Malska
Marcin Masłowski

del. z SR w Skierniewicach:
Lidia Siedlecka
SSO Piotr Cięciwa - del. do orzekania w Sądzie Apelacyjnym w Łodzi

VI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Przewodniczący:
Grzegorz Wasiński

Z-ca Przew.:
Leszek Steć

Sędziowie:

Sławomir Haładaj
Elżbieta Jaworska

VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Przewodniczący:
Jacek Chrostek

Z-ca Przew.:
Magdalena Lisowska

Sędziowie:

Agnieszka Domańska – Jakubowska
Zofia Falkowska
Agnieszka Gocek
Barbara Kempa
Karol Kotyński
Paulina Kuźma
Ireneusz Łaski
Iwona Matyjas
Agnieszka Magdalena Olejniczak – Kosiara
Monika Pawłowska – Radzimierska
Sylwestra Przybysz

del. z SR Łódź – Śródmieście:
Anna Katarzyna Przybylska

X Wydział Gospodarczy

Przewodniczący:
Rafał Maciejewski

Z-ca Przew.:
Dorota Sulińska – Kowalska

Sędziowie:

Barbara Kubasik
Renata Lewicka
Wacław Jacek Mróz
Andrzej Romek
Agnieszka Wilczyńska

Referendarz:
st. ref. Aneta Rybicka

Sędziowie

del. z SR Łódź – Śródmieście:

Katarzyna Barańska
Eryk Dąbrowski
Małgorzata Kubisiak–Marciniak
Dariusz Stępiński
del. z SR Łódź - Widzew:

Krzysztof Turbiński
del. z SR w Skierniewicach:
Marzena Rudnik - Niewrzał

XII Wydział Cywilny Rodzinny

Przewodniczący:
Urszula Jóźwiak – Pryca

Zastępca Przew.:
Barbara Przytuła – Chrostek

Sędziowie:

Grażyna Lebioda
Barbara Pięcek
Joanna Rotert – Grzybowska
Małgorzata Sajda
Barbara Soszyńska - Stefanowicz
Izabela Wawrzynkiewicz

del. z SR dla Łodzi – Śródmieścia:

Ewa Michniewicz - Broda
Agata Mistrzak

del. z SR w Skierniewicach:
Barbara Urbanowicz

XIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy

Przewodniczący:
Krzysztof Wójcik

Z-ca Przew.:
Marzena Eichstaedt

Sędziowie:

Tomasz Bajer
Iwona Godlewska
Jolanta Jachowicz
Bartosz Marian Kaźmierak
Beata Matysik
Jarosław Pawlak
Mariola Szczepańska

SSO Ryszard Badio - del. do orzekania w Sądzie Apelacyjnym w Łodzi

Organ odwoławczy

Sprawuje nadzór nad

Sąd Rejonowy w Brzezinach
Sąd Rejonowy w Kutnie
Sąd Rejonowy w Łęczycy
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
Sąd Rejonowy w Łowiczu
Sąd Rejonowy w Pabianicach
Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej
Sąd Rejonowy w Skierniewicach
Sąd Rejonowy w Zgierzu

Źródło

www.lodz.so.gov.pl/

logoSzybkie wyszukiwanie

jak to działa?