Rozporządzenie Ministra Energii w sprawie upoważnienia Dyrektora Instytutu Techniki Górniczej KOMAG do rozpatrywania wniosków o włączenie kwalifikacji wolnorynkowej i kwalifikacji sektorowej do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz dokonywania przeglądu kwalifikacji...

Rozporządzenie Ministra Energii z dnia 3 kwietnia 2026 r. w sprawie upoważnienia Dyrektora Instytutu Techniki Górniczej KOMAG do rozpatrywania wniosków o włączenie kwalifikacji wolnorynkowej i kwalifikacji sektorowej do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz dokonywania przeglądu kwalifikacji wolnorynkowej lub kwalifikacji sektorowej włączonej do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji

Obowiązuje
Paragrafy 3
Wejście w życie brak
Ostatnia zmiana 09.04.2026
§
Widoczne: 3 z 3 paragrafów
§ 1
Upoważnia się Dyrektora Instytutu Techniki Górniczej KOMAG do rozpatrywania wniosków o włączenie:
1) kwalifikacji wolnorynkowej w obszarze górnictwa oraz przeróbki surowców mineralnych,
2) kwalifikacji sektorowej w obszarze górnictwa oraz przeróbki surowców mineralnych
– do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.
§ 2
Upoważnia się Dyrektora Instytutu Techniki Górniczej KOMAG do dokonywania przeglądu:
1) kwalifikacji wolnorynkowej w obszarze górnictwa oraz przeróbki surowców mineralnych lub
2) kwalifikacji sektorowej w obszarze górnictwa oraz przeróbki surowców mineralnych
– włączonej do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.
§ 3
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia. Minister Energii: M. Motyka
1) Minister Energii kieruje działem administracji rządowej – gospodarka surowcami energetycznymi, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 roz- porządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 25 lipca 2025 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Energii (Dz. U. poz. 1206).
Brak wyników