1. Z przeprowadzonego egzaminu komisja sporządza protokół, który zawiera:
1) datę i miejsce przeprowadzenia egzaminu;
2) imiona i nazwiska członków komisji;
3) imiona i nazwiska wnioskodawców;
4) liczbę punktów uzyskanych z każdej części egzaminu przez wnioskodawców;
5) podpisy członków komisji. 2. Wnioskodawcy, na podstawie wniosku złożonego do komisji, przysługuje prawo wglądu do części protokołu, która go dotyczy, w miejscu i czasie wyznaczonym przez komisję. Wniosek składa się w postaci papierowej lub elektronicznej.