1. Z posiedzenia Komisji sporządza się protokół. 2. Protokół zawiera:
1) oznaczenie terminu i miejsca posiedzenia;
2) imiona i nazwiska członków Komisji biorących udział w posiedzeniu;
3) przebieg posiedzenia, w tym wskazanie spraw podlegających rozpatrzeniu wraz ze wskazaniem sprawozdawcy sprawy, sentencji wydanego orzeczenia oraz wyniku głosowania. Dziennik Ustaw –3– Poz. 2276 3. Protokół sporządza pracownik Biura Rzecznika Praw Pacjenta obecny na posiedzeniu Komisji. 4. Po zakończeniu posiedzenia Komisji projekt protokołu jest przedstawiany przewodniczącemu, który podpisuje go po uzgodnieniu z członkami Komisji.
Treść przepisu