1. Komisja sporządza protokół z przeprowadzonego postępowania, który zawiera:
1) oznaczenie miejsca i daty posiedzenia komisji;
2) imiona i nazwiska oraz tytuły zawodowe członków komisji;
3) imię (imiona) i nazwisko badanego farmaceuty; Dziennik Ustaw –3– Poz. 1922
4) opis okoliczności sprawy, które spowodowały konieczność przeprowadzenia postępowania;
5) informację o zgłoszeniu zdania odrębnego;
6) podpisy członków komisji. 2. Komisja dołącza do protokołu:
1) orzeczenie wraz z uzasadnieniem;
2) dokumentację medyczną uzyskaną w związku z badaniem stanu zdrowia farmaceuty;
3) zdanie odrębne członka komisji złożone na piśmie wraz z uzasadnieniem. 3. Komisja niezwłocznie przekazuje protokół okręgowej radzie aptekarskiej.
Treść przepisu