1. Komisja przeprowadza głosowanie przed wydaniem orzeczenia. 2. Orzeczenie komisji zapada zwykłą większością głosów. 3. Orzeczenie wraz z uzasadnieniem podpisują wszyscy członkowie komisji. 4. Przy składaniu podpisu członek komisji ma prawo złożyć zdanie odrębne wraz z uzasadnieniem. Dziennik Ustaw –3– Poz. 927