1. Z dniem utworzenia Uniwersytetu:
1) pracownicy Akademii stają się pracownikami Uniwersytetu,
2) studenci Akademii stają się studentami Uniwersytetu. 2. Osoby przyjęte do Akademii na pierwszy rok studiów na rok akademicki 1999/2000 z dniem utworzenia Uniwersytetu stają się jego studentami. 3. Podstawowe jednostki organizacyjne Akademii z dniem utworzenia Uniwersytetu stają się jego podstawowymi jednostkami organizacyjnymi. 4. Jednostki organizacyjne Akademii, które przed dniem utworzenia Uniwersytetu posiadały uprawnienia do nadawania stopni naukowych, zachowują te uprawnienia po dniu utworzenia Uniwersytetu.
Treść przepisu