Wniosek o wydanie jednego z dokumentów, o których mowa w § 4 ust. 1, składa się:
1) w centrali Centralnej Informacji albo ekspozyturze Centralnej Informacji – bezpośrednio albo korespondencyjnie;
2) w centrali Centralnej Informacji – za pośrednictwem systemu teleinformatycznego, o którym mowa w § 3.
Treść przepisu