1. Z dniem utworzenia Politechniki:
1) pracownicy zatrudnieni w Akademii stają się pracownikami Politechniki; przepis art. 231 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320, z 2021 r. poz. 1162 oraz z 2022 r. poz. 655) stosuje się odpowiednio;
2) studenci i doktoranci Akademii stają się odpowiednio studentami i doktorantami Politechniki;
3) uczestnicy studiów podyplomowych oraz innych form kształcenia Akademii stają się uczestnikami odpowiednio studiów podyplomowych oraz innych form kształcenia Politechniki;
4) szkoła doktorska działająca w Akademii staje się szkołą doktorską Politechniki. 2. Osoby przyjęte na pierwszy rok studiów na rok akademicki 2022/2023 do Akademii z dniem utworzenia Politechniki stają się osobami przyjętymi na pierwszy rok studiów do Politechniki.
Treść przepisu