1. Szkoła wypłaca stypendium na rachunek bankowy wskazany przez słuchacza Szkoły co miesiąc, w terminie do dziesiątego dnia miesiąca kalendarzowego za dany miesiąc. 2. Stypendium za miesiąc, w którym słuchacz Szkoły rozpoczyna i kończy kształcenie w Szkole, wypłaca się w pełnej wysokości, z zastrzeżeniem § 3. Dziennik Ustaw –2– Poz. 2666