1. Maksymalną intensywność pomocy publicznej, o której mowa w § 3 pkt 11, w przypadku, o którym mowa w § 45 ust. 1, określa się zgodnie z art. 36a ust. 5 rozporządzenia nr 651/2014. 2. Maksymalną intensywność pomocy publicznej, o której mowa w § 3 pkt 11, w przypadku, o którym mowa w § 45 ust. 2:
1) określa się zgodnie z art. 36a ust. 6 zdanie drugie rozporządzenia nr 651/2014;
2) zwiększa się zgodnie z art. 36a ust. 6 zdanie trzecie rozporządzenia nr 651/2014;
3) zwiększa się również o:
a) 5 punktów procentowych – w przypadku gdy inwestycja jest realizowana na obszarze województw dolnośląskiego i wielkopolskiego oraz regionu warszawskiego stołecznego na obszarach należących do gmin: Baranów, Błonie, Dąbrówka, Dobre, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Jadów, Jaktorów, Kałuszyn, Kampinos, Kołbiel, Lato- wicz, Leoncin, Leszno, Mrozy, Nasielsk, Osieck, Prażmów, Serock, Siennica, Sobienie-Jeziory, Strachówka, Tar- czyn, Tłuszcz, Zakroczym i Żabia Wola;
b) 15 punktów procentowych – w przypadku gdy inwestycja jest realizowana na obszarze województw: kujawsko-
-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego oraz regionu mazo- wieckiego regionalnego.