Komendanci straży gminnych oraz właściwi terytorialnie komendanci Policji przekazują właściwemu terytorial- nie komendantowi wojewódzkiemu (Stołecznemu) Policji do dnia 31 stycznia każdego roku wspólne informacje o współ- pracy między tymi formacjami. Zbiorcze informacje z obszaru województwa komendant wojewódzki Policji składa do końca lutego każdego roku wojewodzie.