1. Komisja sporządza protokół z przeprowadzonego orzekania, który zawiera:
1) datę i miejsce posiedzenia komisji;
2) imiona i nazwiska członków komisji;
3) tytuły zawodowe członków komisji oraz posiadaną przez członków komisji specjalizację w dziedzinie medycyny od- powiedniej ze względu na stan zdrowia diagnosty laboratoryjnego;
4) imię (imiona) i nazwisko diagnosty laboratoryjnego, którego dotyczy orzekanie;
5) opis okoliczności, które spowodowały przeprowadzenie dodatkowego badania lekarskiego w podmiocie leczniczym, o którym mowa w § 7 ust. 1;
6) informację o odmowie diagnosty laboratoryjnego stawienia się przed komisją, uchylaniu się przez diagnostę laborato- ryjnego od badania lekarskiego lub dodatkowego badania lekarskiego w podmiocie leczniczym;
7) informację o wyłączeniu członka ze składu komisji i powołaniu nowego członka komisji;
8) podpisy członków komisji i męża zaufania albo informację o odmowie podpisania protokołu przez męża zaufania. 2. Komisja dołącza do protokołu:
1) orzeczenie wraz z uzasadnieniem;
2) zdanie odrębne wraz z uzasadnieniem, o którym mowa w § 10 ust. 4;
3) dokumentację medyczną, o której mowa w § 4 ust. 1 pkt 4. 3. Orzeczenie wraz z uzasadnieniem, zdanie odrębne wraz z uzasadnieniem i dokumentację medyczną oraz protokół przewodniczący komisji przekazuje Krajowej Radzie przesyłką rejestrowaną lub za pomocą środków komunikacji elektro- nicznej w terminie 7 dni od dnia podpisania protokołu.