Prokuratura Rejonowa Sosnowiec-Południe

ul. Aleksandra Janowskiego 14, 41-200 Sosnowiec

sosnowiec-pd@katowice.po.gov.pl

(32) 297 84 00

Godziny Pracy

W Prokuraturze Rejonowej Sosnowiec-Południe w Sosnowcu strony i interesantów przyjmuje się w godz. od 9:00 do 14:00, a w każdy poniedziałek od godz. 10:00 do 17:00 (poza dniami ustawowo wolnymi od pracy i świętami) (ograniczenia czasowe nie dotyczą interesantów zgłaszających się w sprawie zgonów).

Prokurator Rejonowy i Zastępca Prokuratura Rejonowego przyjmują interesantów i strony w każdy poniedziałek od godz. 10:00 do 17:00, natomiast od wtorku do piątku w godzi. od 9:00 do 14:00 (poza dniami ustawowo wolnymi od pracy i świętami).

Uwagi

brak

Organ odwoławczy

Prokuratura Okręgowa w Katowicach

Właściwa miejscowo dla

Część miasta Sosnowiec w granicach przebiegających od na południu od skrzyżowania drogi nr DK 86 z granicą administracyjną miasta, następnie wzdłuż granic administracyjnych z miastami Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Sławków, Dąbrowa Górnicza do skrzyżowania z Obwodnicą Wschodnią S1, wzdłuż Obwodnicy Wschodniej S1 włącznie w kierunku południowym do skrzyżowania z ul. Dąbrowską, wzdłuż ul. Dąbrowskiej do linii kolejowej Sosnowiec Kazimierz - Sosnowiec Dańdówka, wzdłuż tej linii kolejowej włącznie w kierunku południowo-zachodnim i zachodnim do skrzyżowania z ul. 11 Listopada, wzdłuż ul. 11 Listopada w kierunku północnym do zbiegu z ul. Generała Władysława Andersa, wzdłuż ul. Generała Władysława Andersa włącznie w kierunku zachodnim do skrzyżowania z ul. Stanisława Mikołajczyka, wzdłuż ul. Stanisława Mikołajczyka w kierunku południowym do skrzyżowania z linią kolejową Sosnowiec Dańdówka - Sosnowiec Południowy, wzdłuż tej lina kolejowej włącznie w kierunku zachodnim do mostu nad rzeką Czarna Przemsza włącznie, następnie zachodnim obrzeżem rzeki Czarna Przemsza w kierunku północnym do mostu na ul. Parkowej włącznie, wzdłuż ul. Parkowej włącznie w kierunku północno-zachodnim do skrzyżowania z linią kolejową biegnącą do KWK Saturn, wzdłuż linii kolejowej biegnącej do KWK Saturn do skrzyżowania z drogą nr DK 86, dalej wzdłuż drogi nr DK 86 w kierunku południowym do skrzyżowania z granicą administracyjną miasta.

Źródło

https://www.katowice.po.gov.pl/index.php/prokuratury-rejonowe/44-prokuratura-rejonowa-w-sosnowiec-poludnie

Ostatnia aktualizacja

21-07-2020
Wyszukiwarka