Prokuratura Rejonowa Katowice-Wschód

ul. Kossutha 11, 40-841 Katowice

wschod@katowice.po.gov.pl

(32) 254 02 01

Godziny Pracy

Godziny urzędowania:
Poniedziałek - Piątek: 7:30 - 15:30

Przyjęcie interesantów odbywa się w poniedziałek w godz. 14:00 do 17:00, oraz od wtorku do piątku w godz. 10:00 do 14:00.

Interesanci przyjmowani są w poniedziałek przez dyżurującego prokuratora, natomiast w pozostałe dni przez wyznaczonego prokuratora.

Uwagi

brak

Organ odwoławczy

Prokuratura Okręgowa w Katowicach

Właściwa miejscowo dla

Część miasta Katowice w granicach przebiegających od skrzyżowania al. Wojciecha Korfantego z granicą administracyjną miasta, następnie wzdłuż granic administracyjnych miast Siemianowice Śląskie, Czeladź, Sosnowiec i Mysłowice do skrzyżowania granicy administracyjnej miasta Mysłowice z traktem leśnym, wzdłuż traktu leśnego w kierunku zachodnim do skrzyżowania z ul. Bielską i ul. Rudolfa Zubera, następnie wzdłuż traktu leśnego w kierunku północnym do posesji nr 5 przy ul. 73 Pułku Piechoty, wzdłuż ul. 73 Pułku Piechoty w kierunku wschodnim do wysokości ul. Pszczyńskiej, następnie wzdłuż ul. Pszczyńskiej i ul. Mańkowskiej do skrzyżowania z ul. Bagienną i al. Walentego Roździeńskiego włącznie, wzdłuż al. Walentego Roździeńskiego włącznie do skrzyżowania z al. Wojciecha Korfantego, al. Wojciecha Korfantego do granic administracyjnych z miastem Siemianowice Śląskie.

Źródło

https://www.katowice.po.gov.pl/index.php/prokuratury-rejonowe/37-prokuratura-rejonowa-w-katowice-wschod

Ostatnia aktualizacja

22-07-2020
Wyszukiwarka