Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Południe

ul. Jana III Sobieskiego 9, 43-300 Bielsko-Biała

poczta@bielsko-pd.bb.po.gov.pl

(33) 475 85 00

Godziny Pracy

Godziny urzędowania:
Poniedziałek - Piątek: 7:30 - 15:30

Prokurator Rejonowy albo jego Zastępca przyjmują strony lub interesantów nie dysponujących wezwaniem bądź innym dokumentem nakazującym stawiennictwo w Prokuraturze w każdy poniedziałek od 12:30 do 16:30.

Sekretariaty przyjmują interesantów i strony w zakresie prowadzonych postępowań w dniach urzędowania Prokuratury Rejonowej Bielsko - Biała Południe w godzinach od 8.00 do 13.00.

Uwagi

brak

Organ odwoławczy

Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej

Właściwa miejscowo dla

- część miasta Bielsko - Biała w granicach przebiegających od zachodniej granicy miasta u wlotu ul. Cieszyńskiej, dalej środkiem ul. Cieszyńskiej w kierunku wschodnim do skrzyżowania z ul. Świętej Trójcy, ul. Świętej Trójcy wzdłuż muru budynku Sądu Okręgowego, środkiem ulic Waryńskiego i Orkana, środkiem ul. Wzgórze do skrzyżowania ulic 3 Maja, Stanisława Stojałowskiego i Zamkowej, środkiem ul. Zamkowej w kierunku południowym do skrzyżowania z ul. Bohaterów Warszawy, środkiem ul. Bohaterów Warszawy w kierunku wschodnim do środka mostu na rzece Biała zwanego Krzywym Mostkiem, od tego mostu środkiem koryta rzeki Biała w kierunku północnym do środka Mostu Włókniarzy, od tego mostu środkiem ul. Piłsudskiego w kierunku wschodnim do skrzyżowania z ul. Lwowską, środkiem ul. Lwowskiej w kierunku południowym do skrzyżowania z ul. Krakowską, środkiem ul. Krakowskiej do jej wylotu na wschodniej granicy miasta, a następnie wchodnią, południową i zachodnią granicą administracyjną miasta Bielsko - Biała i miasta Szczyrk.
- Buczkowice
- Wilkowice

Źródło

http://www.www.bb.po.gov.pl/prbbpd.html

Ostatnia aktualizacja

22-07-2020
Wyszukiwarka