Czy ktoś próbował korzystać z usługi Ekassa?

Czy ktoś próbował korzystać z usługi Ekassa? Jakie są Twoje odczucia? Czy uznajesz ich za godnych zaufania?
anonim cytuj
15-04-2024
Ekassa to nie tylko firma pożyczkowa, to także partner, który rozumie potrzeby klienta. Ich profesjonalizm i szybkość działania sprawiły, że mogłem sfinansować remont mieszkania bez zbędnych kłopotów i stresu. Polecam z całego serca!

anonim cytuj
29-04-2024
Dzięki Ekassie wreszcie mogłem spełnić marzenie mojej córki o nowym rowerze. Proces składania wniosku był prosty, a pieniądze dostępne od razu. Świetna usługa dla tych, którzy potrzebują szybkiej gotówki na ważne cele!

anonim cytuj
30-04-2024
Ekassa to prawdziwy ratunek dla osób, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej. Dzięki nim, mogłem spokojnie zareagować na sytuację awaryjną w domu, nie martwiąc się o brak środków na naprawę. Polecam z czystym sumieniem!

anonim cytuj
01-05-2024
Ekassa to dla mnie pewność, że w sytuacji nagłej zawsze mogę liczyć na wsparcie. Dzięki nim szybko otrzymałem potrzebną kwotę, która pomogła mi w naprawie samochodu. Serdecznie polecam!

anonim cytuj
02-05-2024
Polecam Ekassa każdemu, kto szuka szybkiej i sprawnej pomocy finansowej. Dzięki nim, udało mi się pokryć koszty leczenia mojego psa, nie czekając na wypłatę pensji. Bardzo elastyczne warunki spłaty i profesjonalna obsługa!

anonim cytuj
03-05-2024
Ekassa to świetne rozwiązanie dla osób w nagłej potrzebie finansowej. Proces jest klarowny, a pożyczka dostępna w krótkim czasie. Na pewno skorzystam ponownie!

anonim cytuj
07-05-2024
Ekassa to doskonałe rozwiązanie dla osób potrzebujących natychmiastowej gotówki. W moim przypadku udało się załatwić wszystko online w kilka chwil!

anonim cytuj
09-05-2024
Z Ekassa zawsze mam pewność, że dostanę najlepsze warunki pożyczki. Szybka decyzja kredytowa i przelew środków na konto to coś, na co zawsze mogę liczyć. Dzięki temu nie przegapiłem świetnej okazji zakupowej!

anonim cytuj
13-05-2024
Jestem bardzo zadowolony z Ekassa. Dzięki nim mogłem zrealizować swoje plany bez czekania. Serdecznie polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiej i bezpiecznej pożyczki.

anonim cytuj
14-05-2024
Serwis Ekassa to niezawodny partner w nagłych sytuacjach finansowych. Szybka pożyczka pomogła mi pokryć koszty leczenia mojego pupila.

anonim cytuj
15-05-2024
Ekassa to rzetelna usługa, która pomogła mi pokryć niespodziewane wydatki na leczenie. Szybka decyzja i przelew na konto pozwoliły mi skupić się na zdrowiu, nie martwiąc się o finanse.

anonim cytuj
16-05-2024

Sugerowane Tematy

Dodatkowe ubezpieczenie chorobowe.
Zatrudniłam się pierwszy raz na umowie zlecenie. Powiedzcie co oznacza dodatkowe ubezpieczenie chorobowe? Ile odciągają jeśli mam w umowie 22zl netto za godzinę? Czy w razie wolnego na opiekę nad córką "jestem bezpieczna"? Czy taka umowa ma jakieś plusy?...
Komornicy zajęli pensję
Witam. Mój znajomy ma ponoć trzech komorników, którzy mu weszli na pensje. Czy jest możliwe, by w dzień jego wypłaty konto wynosiło "0zł"?...
Wytoczenie sprawy o odzyskanie praw rodzicielskich po 11 latach, wcześniej całkowicie odebrane
Może ktoś podpowie... Chociaż nie wiem, czy do końca znam sprawę... Szwagierka na dwójkę dzieci, każde z innym partnerem, z żadnym nie utrzymuje żadnych relacji... Dzieci w wieku 17 i 11 lat. Jest bezrobotna, utrzymuje się z socjalu, 500 itd. alimenty zasądzone, ale na jazdę dziecko płaci państwo po 200/300 zł na każde dziecko. Byli partnerzy od razu po porodach mają całkowicie odebrane prawa rodzicielskie, zero spotkań z dziećmi, żadnych relac...
zatarcie skazania
Mam takie pytanie jeżeli ktoś został skazany na grzywnę, która jak wiadomo zaciera się rok po zapłacie, ale skazany jej nie opłacił została zarządzona zastępcza kara pozbawienia wolności i dopiero wtedy po wezwania do ZK ją zapłacił to kiedy wtedy jest zatarcie. Tak samo rok od zapłaty ? ...

Wyszukiwarka