Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy używał już usługi CapitalKo?

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy używał już usługi CapitalKo? Mam zamiar rozpocząć własną działalność gospodarczą. Czy usługa CapitalKo jest rzeczywiście pomocna w finansowym wsparciu przyszłych przedsiębiorców?
anonim cytuj
15-04-2024
Bez Capitalko, moja firma nigdy by się nie rozwijała w takim tempie! Dzięki ich elastycznym pożyczkom, mogłem inwestować w nowe projekty i zwiększać zyski mojego biznesu.
 
anonim cytuj
18-04-2024
Dzięki Capitalko, mój biznes odżył na nowo! Ich elastyczne podejście i szybka procedura pożyczkowa pozwoliły mi na realizację ambitnych planów rozwoju, które wcześniej wydawały się niemożliwe. Jestem im ogromnie wdzięczny za pomoc i profesjonalizm!
 
anonim cytuj
23-04-2024
Capitalko to niezawodny sojusznik w realizacji ambitnych planów. Dzięki ich wsparciu, mogłem zainwestować w rozwój mojego salonu kosmetycznego, co przyniosło widoczne efekty i zadowolenie klientów.
 
anonim cytuj
24-04-2024
Capitalko to dla mnie synonim szybkości i efektywności. Dzięki nim, mogłem szybko sfinansować pilne potrzeby mojej firmy, nie tracąc cennego czasu na długotrwałe procedury bankowe. Polecam każdemu przedsiębiorcy!
 
anonim cytuj
29-04-2024
Capitalko to nie tylko firma finansowa, to partner biznesowy, na którym można polegać. Dzięki ich wsparciu mogłem zrealizować ważne inwestycje i rozwijać swoją firmę z pewnością siebie. Serdecznie polecam każdemu przedsiębiorcy!
 
anonim cytuj
30-04-2024

Sugerowane Tematy

Jak wygląda prawnie reklamacja drzwi wejściowych.
Proszę o poradę. Jak wygląda prawnie reklamacja drzwi wejściowych. Miesiąc temu mama wymieniła drzwi,miała wątpliwości co do wykonanej usługi,ale pan zapewniał,że drzwi muszą się wyrobić. Teraz ma problem z otwieraniem i zamykaniem drzwi,musi je szarpać ,bo inaczej nie idzie normalnie ich użytkować.Szef robotników,którzy robili drzwi zbywa mamę,umawia się,ale nikt dalej nie przyjeżdża. Mama posiada dowód zakupu,ale nie jest to ani faktura ani...
wyjazd dziecka za granice bez zgody ojca
Matka mojego dziecka chce wyjechać z synem do Niemiec do pracy. Mam pełne prawa rodzicielskie. Czy może ona wyjechać z naszym synem bez mojej zgody?...
podpis osoby trzeciej
Dobry wieczór. Jestem byłym doradcą klienta Provident . 3 lata temu za klientkę podpisała się jej mama wyszło z tego zadłużenie ok 800 zł bo pożyczka nie została spłacona . Teraz po moim samoistnym zwolnieniu wydzło że to nie ta osoba się podpisała tylko jej mama ( nagonka z strony pozyskiwania klienta) Teraz mi każą spłacać to zadłużenie . Pieniądze wypłaciłam i z nich nie korzystałam . Mam kilka nagrań telefonicznych z powiedzmy takim naciskiem...
Czy w trakcie chorobowego można złożyć wypowiedzenie z pracy?
Czy w trakcie chorobowego można złożyć wypowiedzenie z pracy?...

Wyszukiwarka