Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy używał już usługi CapitalKo?

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy używał już usługi CapitalKo? Mam zamiar rozpocząć własną działalność gospodarczą. Czy usługa CapitalKo jest rzeczywiście pomocna w finansowym wsparciu przyszłych przedsiębiorców?
anonim cytuj
15-04-2024
Bez Capitalko, moja firma nigdy by się nie rozwijała w takim tempie! Dzięki ich elastycznym pożyczkom, mogłem inwestować w nowe projekty i zwiększać zyski mojego biznesu.
 
anonim cytuj
18-04-2024
Dzięki Capitalko, mój biznes odżył na nowo! Ich elastyczne podejście i szybka procedura pożyczkowa pozwoliły mi na realizację ambitnych planów rozwoju, które wcześniej wydawały się niemożliwe. Jestem im ogromnie wdzięczny za pomoc i profesjonalizm!
 
anonim cytuj
23-04-2024
Capitalko to niezawodny sojusznik w realizacji ambitnych planów. Dzięki ich wsparciu, mogłem zainwestować w rozwój mojego salonu kosmetycznego, co przyniosło widoczne efekty i zadowolenie klientów.
 
anonim cytuj
24-04-2024
Capitalko to dla mnie synonim szybkości i efektywności. Dzięki nim, mogłem szybko sfinansować pilne potrzeby mojej firmy, nie tracąc cennego czasu na długotrwałe procedury bankowe. Polecam każdemu przedsiębiorcy!
 
anonim cytuj
29-04-2024
Capitalko to nie tylko firma finansowa, to partner biznesowy, na którym można polegać. Dzięki ich wsparciu mogłem zrealizować ważne inwestycje i rozwijać swoją firmę z pewnością siebie. Serdecznie polecam każdemu przedsiębiorcy!
 
anonim cytuj
30-04-2024

Sugerowane Tematy

Czy to znaczy, że pójdę do więzienia?
Witam wszystkich. Bardzo proszę Was o pomoc, gdyż ja nie mam pojęcia co to dla mnie znaczy. Kilka dni temu odebrałem list w którym było orzeczenie z wyrokiem nakazowym. Na podstawie art. 85& 1 k.k. art. 86& 1 k.k. kary jednostkowe orzeczone w punkcie pierwszym wobec ,łączy i wymierza oskarżonemu karę dwóch lat ograniczenia wolności, z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cel społeczny w wymiarze 30h miesięczni...
Nie otwarty testament
Dzień dobry. Sytuacja wygląda następująco: po zmarłej 2 lata temu osobie pozostał testament. Jedna z osób, która możliwe, że jest ujęta w testamencie (dziecko zmarłego) kilkukrotnie nie stawiła się na sprawę, przez co testament do tej pory nie został otwarty. Wie o terminach spraw, ale celowo się na nie nie stawia. Osoba ta zajęła jedną z nieruchomości, zmieniła zamki mówiąc do pozostałych osób (też dzieci) że to jej sie należy i rzekomo jest je...
Czy przewoźnik może zakazać używania telefonów komórkowych?
Dzień dobry, Dziś byłam świadkiem ciekawej sytuacji w busie pewnego prywatnego przewoźnika. Mianowicie kobieta rozmawiająca przez telefon (w momencie, kiedy bus jeszcze stał na stanowisku tj. kierowca nie był w trakcie jazdy) została przez niego dosyć perfidnie upomniana, że ma natychmiast przestać rozmawiać gdyż w busie obowiązuje "zakaz używania telefonów komórkowych" po czym kierowca wskazał palcem na stosowną naklejkę umieszczoną n...
Problem z kaucją.
Witam, niedługo mija miesiąc od momentu zdania mieszkania. Przy zdawaniu wszystko ok, teraz nagle właściciel mi pisze, że potrąca mi ok 1/3 kaucji na poczet zaległych rachunków (to ok) oraz 1/3 za koszty sprzątania mieszkania, a dokładniej kamień w toalecie, na blacie w kuchni oraz w kabinie prysznicowej. Zapytałem skad ta cena, odpisał, że tyle kosztowały go srodki czystości, poprosiłem o rachunek i na razie cisza Moje pytania 1. Na protokole ...

Wyszukiwarka