Czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat Scorector?

Czy rzeczywiście pomaga w pozbyciu się zadłużenia?
anonim cytuj
15-04-2024
Więc. Jesteś bardzo szczęśliwy, jeśli trafiłeś na Scorectora! To świetna firma, która pomaga wyjść z długów.
 
anonim cytuj
17-04-2024
Scorector to dla mnie odkrycie roku! Dzięki ich systemowi budżetowania i analizy wydatków, wreszcie mam kontrolę nad moimi finansami. Teraz mogę śmiało planować przyszłość i realizować swoje marzenia. Serdecznie polecam!
 
anonim cytuj
23-04-2024
Scorector to nie tylko firma, to także wsparcie i zrozumienie w trudnych momentach. Ich doradztwo pomogło mi przezwyciężyć trudności i ponownie odzyskać kontrolę nad swoimi finansami.
 
anonim cytuj
24-04-2024
Polecam Scorector każdemu, kto chce bardziej świadomie i efektywnie zarządzać swoimi finansami. Ich narzędzia są łatwe w użyciu, a efekt jest imponujący!
 
anonim cytuj
26-04-2024
Polecam Scorector każdemu, kto chce podnieść swoją świadomość finansową. Dzięki ich profesjonalnym usługom, udało mi się wreszcie wyjść z pętli długów i zacząć budować stabilną przyszłość dla siebie i swojej rodziny.
 
anonim cytuj
29-04-2024

Sugerowane Tematy

Nie zapłacona faktura Vat, wezwanie do zapłaty nie poskutkowało. Jakie kroki podjąć w dalszej kolejności?
Witam. Kilka miesięcy temu wykonywałem usługę załadunku i transportu dla jednej z firm . Wystawiłem fakturę Vat z terminem płatności 14dni ( taka była umowa) Faktura nie została opłacona do dnia dzisiejszego ,mimo iż po telefonicznych próbach kontaktu przedstawiciel kontrahenta zapewniał mnie że fakturę opłacą. Bez rezultatu . 6 tygodni temu wysłałem poleconym ,,wezwanie do zapłaty,, ale nadal to nie poskutkowało . Jakie kroki mogę podjąć...
Czy mogę zrzec się długu oraz spadku za życia mamy? (mama jeszcze żyję)
Dzień dobry bardzo proszę o poradę, otóż moja mama ma spore długi, czy jest szansa bym mogła teraz za życia bo mama żyje zrzec się jako córka długu oraz spadku? I czy ja jako matka mojej nieletniej córki (13lat) też mogę złożyć u notariusza dokument zrzekający się długów które przechodzą na nią w przyszłości?...
Czy musze rozliczać się na umowie o pracę?
Witam Mam 23 lata Dostałam ofertę pracy na -umowe zlecenie . Czy będę musiała się jakoś rozliczać? Nie jestem w tym temacie obeznana i nie chciałabym zrobić sobie problemów z niewiedzy . Nie jestem studentką. Proszę o pomoc . Z góry dziękuję....
Zgubiony paragon, a zwrot pieniędzy.
Witam, dziecko chodzi na basen 9 lat. W czerwcu przedłużyłem karnet. Dostałem paragon i niestety go wywaliłem przez pomyłkę jak pozbywałem się tych niepotrzebnych. Szkółka wypisuje także takie jakieś karnety. Zawsze wchodziło się na karnet więc nie kolekcjonowałem tych paragonów. Dziś przychodzimy i... 1. Szkółka podobno dostała wypowiedzenie od szkoły na korzystanie z basenu. 2. Z rozmowy wyszło, że NIGDZIE już nie będą prowadzić zajęć. Chyb...

Wyszukiwarka